Webinar dla kobiet w ciąży. Kim jest doula?

Odważna, nietuzinkowa Marysia Block, doula, mama, kobieta w ciąży i ja – Małgorzata Kehrer-Sawka, fizjoterapeutka pracująca z kobietami, mama trzech dziewczynek, rozmawiamy o przygotowaniu do porodu i czasie połogu. Zachęcamy kobiety do wsłuchania się w swoje potrzeby, a wszystkich domowników i przyjaciół do wspierania kobiety-matki. Niech ma okazję być królową. Połóg to jest czas dla mamy! Ona dba o dziecko, a kto zadba o nią?

5 thoughts on “Webinar dla kobiet w ciąży. Kim jest doula?”

  1. Dziękuję Wam bardzo, piękny webinar. Ja bardzo chcę nieść to wsparcie kobietom, teraz właściwe sama wychodzę z połogu, zaciekawiłyście mnie tym “closing bones”, zobaczę czy po mojej stronie świata kogoś od tego znajdę. Marysiu – pięknego porodu, takiego jak Ty chcesz :* Małgosiu, będę zaglądać do Ciebie, dziękuję 😘

    1. Tak 🙂 Liebe lässt sich vererben Prof.Dr. Johannes Huber. Świetna książka o epigenetyce, szczególnie dla kobiet planujących macierzyństwo i kobiet w ciąży oraz dla tatusiów. Kiedy ją czytałam (10 lat temu), epigenetyka była jeszcze młodą nauką i mało było takich książek na rynku. Ominęłabym fragment o cesarskim cięciu 😉 Poza tym świetna lektura!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.