Jestem fizjoterapeutką holistyczną i z rosnącą pasją wspieram swoją pracą kobiety. Od 10 lat towarzyszę kobietom po porodzie oraz kobietom chcącym zadbać o dno miednicy i odkrywać swoje ciało intymnie.
Wraz z mężem prowadzę gabinet w małym miasteczku w Austrii i moimi pacjentkami są kobiety z takimi dolegliwościami jak: rozejście mięśnia prostego brzucha, nietrzymanie moczu, obniżenie narządów.
 
Prowadzę warsztaty stacjonarne (w gabinecie), wyjazdowe oraz kursy online. Dzielę się wiedzą o kobiecej anatomii i fizjologii oraz opowiadam o mięśniach dna miednicy w kontekście codziennego ruchu, sportu, seksualności i kobiecej mocy.
Jestem zafascynowaną macierzyństwem mamą trzech dziewczynek, szczęśliwą żoną, siostrą, przyjaciółką, coraz dojrzalszą i coraz bardziej szczęśliwą kobietą…
 
Narodziny córek bardzo mnie zmieniły. Uczyniły matką, ale też inną kobietą. Trzeci poród był eksplozją kobiecej mocy, radości i zaufania. To niesamowite doświadczenie prowadzi mnie teraz przez życie. 
 
Byłam do trzeciego porodu dobrze przygotowana, moja ciąża była pełna zaufania. Życzę wszystkim kobietom takich przeżyć, dlatego zachęcam Was czytania (polecam te książki – kliknij) i brania udziału w kursach przygotowujących do *naturalnego porodu, *domowego porodu, *porodu orgazmicznego.

Nasze dzieci są w edukacji domowej/unschoolingu.

Czytanie jest jednych z moich ulubionych zajęć. Chętnie zdobywam wiedzę z zakresu biologii, neurobiologii, filozofii, epigenetyki i psychologii. Lubię też widok i zapach książek.

Uwielbiam las, kąpiele w rzece, lubię wieś i jestem chętnie w podróży. Dbam o zdrowy styl życia i z każdym rokiem coraz więcej energii czerpię z bycia na łonie natury.

Małgosia Kehrer-Sawka